Anasayfa > Tanıtım Yazıları > Son Güne Bırakanlar İçin; Melodi Çikolata’dan Aynı Gün Teslim Yılbaşı Çikolatası
Son Güne Bırakanlar İçin_ Melodi Çikolata'dan Aynı Gün Teslim Yılbaşı Çikolatası

Son Güne Bırakanlar İçin; Melodi Çikolata’dan Aynı Gün Teslim Yılbaşı Çikolatası

Aynı gün teslim yılbaşı çikolatası, hediye almayı son güne bırakan kişilerin kurtarıcısıdır. Yalnızca son güne bırakanlar için değil, evden çıkmayan ya da işleri yoğun olup hediye alımını sürekli erteleyenler için de aynı gün teslim çikolata paketleri oldukça önemlidir.

Aynı gün içerisinde seçtiğiniz ürünün teslim edilmesi konusunda garanti verirken, çikolatalar ile keyifli bir gün geçireceğinize de söz veriyoruz. Seçtiğiniz çikolatanın istediğiniz saatte, istediğiniz noktaya aynı gün içerisinde getirebilecek bir çikolatacı arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Melodi Çikolata olarak 1957 yılından beri Türkiye’nin damak zevkine hitap etmekte; özel ve kendine has lezzete sahip olan çikolatalarımızı istediğiniz noktaya ulaştırmaktayız.

Aynı Gün Teslim Yılbaşı Çikolatası

Aynı gün teslim yılbaşı çikolatası, yalnızca hediye almayı unutan kişiler için değil; aynı zamanda yılbaşı gününü renklendirmek ve damak zevkine uygun çikolata yemek – ikram etmek isteyen kişiler için de uygundur.

  1. Jiffy Spesiyal Çikolata
  2. Lovely Mektup – Hediye Çikolata Kutusu
  3. Prestij ABS Badem Şekeri
  4. Sevimli Ayıcık Vela Hearts
  5. Konsept Hediye Kutusu

Gibi ürünler yılbaşı günlerinde en sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Yalnızca çikolata değil, aynı zamanda konsept hediye kutularını da yılbaşı günü sipariş ederek sevdiklerinizin gülümsemesini ve sevinmesini sağlayabilirsiniz.

Yılbaşında aynı gün çikolata siparişi verirken aynı zamanda not da yazdırabilirsiniz. Sipariş nedenine bağlı olarak tebrik mesajları, özür notları, sevgiliye özel notlar, doğum günü mesajları, yıl dönümü notları ve yılbaşı tebrik kartlarını da sipariş kutusuna dâhil edebilirsiniz. Aynı gün teslimat hediye seçenekleri arasında olan çikolata çeşitleri, birçok kadının da gözdesidir.

Konsept hediye kutularından badem şekeri kutularına, çikolata kutularından hediyelik yan ürünlere kadar onlarca aynı gün hediye çikolata çeşitleri özel günlerde sevdikleriniz ile paylaşabileceğiniz oldukça lezzetli hediyelerdir.

Melodi Çikolata olarak yepyeni bir yıl geçirmeniz ve sevdiklerinizi gülümsetmeniz için özel olarak hazırladığımız çikolataları, özel tasarımlı kutuları ile sizlere ulaştırmaktayız. Damak zevkinize uygun onlarca çeşit çikolatalar ile, keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Özellikle de kahve tutkunlarına özel olarak tasarlanan kahve yanı çikolatalar, yılbaşında alabileceğiniz en güzel hediyelerden birisi.

Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Sevdiklerinizi yeni yıla girerken mutlu etmek, tatlı bir hediye ile sevindirmek istemez misiniz? Uzun süredir görüşemediğiniz ya da yılbaşı günü çikolata almayı unuttuğunuz yakınlarınıza aynı gün teslim yılbaşı çikolatası alarak yeni yıla keyifli bir şekilde girmelerini sağlayabilirsiniz.

Uygun fiyatlı, özel tasarımlı çikolatalara ulaşmak için, internet sitemiz üzerinden yılbaşı çikolatası sayfasına giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Yeşil ve kırmızının hâkim olduğu yılbaşı gününde güzel dileklerinizi ve sevginizi yılbaşı çikolatalarıyla sevdiklerinize iletme imkânınız bulunmaktadır.

Yılbaşı günü mesaiye kalmışsanız ya da sevdiklerinizden uzakta geçirmek zorunda kalmışsanız; çikolata kutusu siparişi vererek hem işyerinizi şenlendirebilir, hem de sevdiklerinizin adresine göndererek mutlu edebilirsiniz.

El yapımı olan ve tamamen doğal kakao kullanılarak üretilen çikolatalar, birden fazla çeşide ve modele sahiptir. İstediğiniz çikolatayı seçebilir, dilediğiniz notu yazdırarak belirttiğiniz adrese aynı günde ulaştırabilirsiniz.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir