Anasayfa > Blog > Steam Trade URL Nasıl Bulunur? Steam Takas Linki Nedir?

Steam Trade URL Nasıl Bulunur? Steam Takas Linki Nedir?

Sık sık kullanılan oyun platformunda Steam trade URL adresinizi nasıl bulacağınızı biliyor musunuz? Steam takas linki nasıl bulunur?

Neredeyse en çok kullanılan oyun oynama platformu Steam’i hepimiz kullanıyoruzdur. Steam, CS:GO, PUBG gibi popüler oyunlarla çok yüksek bir oyuncu sayısına erişmiş durumda. Bu oyuncu sayısıyla da rakipleri Epic Games ve Origin’in üzerinde genelde favori olarak tutuluyor kendileri. Bu kadar fazla oyuncuyu tatmin edebilmek için de birçok özelliğe sahip olmanız gerekiyor tabii ki. Bu özelliklerden biri de Steam’de bulunan takas sistemi. Oyuncular birçok oyunun eşyalarını kendi arasında paylaşarak Steam üzerinden gayet rahat bir şekilde takas yapabiliyorlar. Bazen de bu takası karşılıklı olarak değil de sitelerin botlarıyla yapmak istiyorlar, bu durumda da Steam trade URL linklerini sitelere vermeleri gerekiyor. Siz de Steam takas linki adresinizi bulmak ve kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Steam Oyun İade Etme Rehberi

Steam Trade URL Nasıl Bulunur? Steam Takas Linki Nasıl Bulunur?

Steam takas linki oldukça kolay bir yerde. Bulmak için yapacağınız birkaç basit adım var sadece.

  • Steam trade URL adresinizi bulmak için öncelikle Steam’i uygulamadan veya siteden açıyoruz.
  • Ardından kendi Steam profilimize giriyoruz. (Giriş yaptıktan sonra üst taraftaki butonların en sağındakine tıklayarak girebilirsiniz)
  • Steam profilimize girdikten sonra sağ taraftan “Envanter” sekmesine tıklıyoruz. Veya profil ismimize tıkladıktan sonra alt tarafta açılan seçeneklerden Envanter’e tıklıyoruz.

  • Envanter kısmının sağ üst tarafında ise “Takas Teklifleri” butonu var. Bu butona tıklıyoruz.

Steam Trade URL

  • Takas Teklifleri sekmesine girdikten sonra ise yine sağ tarafta birkaç seçenekle karşı karşıya kalacağız. Bunlardan “Bana Kim Takas Teklifleri Gönderebilir”e tıklıyoruz.

Steam Trade URL

  • Ardından işimiz bitiyor. Açılan sekmede takas linkimizi görebiliyoruz ve değiştirebiliyoruz. Steam takas linki adresinizi üstüne tıklayıp Ctrl+C yaparak kopyalayabilirsiniz.

Steam Trade URL

Özetlemek gerekirse Steam’de profilimize giriyoruz, ardından takas teklifleri kısmına girip sağdaki sekmelerden “Bana Kim Takas Teklifleri gönderebilir?” kısmına giriyoruz. Bu kısımdan Steam takas linki adresimizi bulabiliyoruz ve kopyalabiliyoruz. Bu saatten sonra da size sadece sitelerde kullanıp Steam envanterimizi zenginleştirmek kalıyor. İyi şanslar 🙂

İşlem bu kadar basit. Siz de bu kolay adımları uygulayarak Steam takas linki veya Steam trade URL adresinizi gayet basit biçimde bulabilirsiniz. Steam ile ilgili bir diğer bilgilendirici içeriğimizi alttan okuyabilirsiniz. Umarız size yardımcı olabilmişizdir. Hepinize iyi oyunlar ve iyi takaslar diliyoruz, kendinize iyi bakın 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

3 Yorumlar

  1. SATMAK ÇOK İSTİYORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir