Anasayfa > Sanat Haberleri > The Witcher 2. Sezon Çekimleri Başlıyor!

The Witcher 2. Sezon Çekimleri Başlıyor!

Netflix’in daha şimdiden en yüksek IMDB puanına sahip olan dizisi The Witcher 2. sezon çekimlerine Şubat ayında başlanacağı duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Dizinin çekileceğinin ortaya çıktığı ilk günden bu yana hakkında bol bol konuşulan The Witcher geçtiğimiz Cuma günü Netflix üzerinde izleyicilerin beğenisine sunuldu. Kimi çevrelerce çok eleştirilen, kimi izleyicilerin ise övgülerine layık olmayı başaran yapım tüm bu konuşulanlara rağmen daha 1. sezon yayın hayatına başlamadan 2. sezon onayını alarak da adından söz ettirmeyi başarmıştı.

The Witcher 2. Sezon
The Witcher 2. sezon çekimlerinin önümüzdeki senenin Şubat ayında başlayacağı bilgisi verildi. Yeni sezonda hikayelere daha çok odaklanılacağı ve hikaye anlatımı üzerinde durulacağı da aktarılan bilgiler arasında. Dizi izleyicilerinin şikayetçi olduğu en önemli konulardan birisi de dizinin hikaye anlatımının oyun yada kitap serilerine hakim olmayan insanlar için oldukça karmaşık bir biçimde ilerledi yönündeydi. Yapımcılar aldıkları bu kararla izleyicilerin isteklerini göz önünde bulundurduklarını ve eleştiriler konusunda dikkatli olduklarını kanıtladılar. Bakalım The Witcher 2. sezonu ile izleyicilere istediklerini vermekte ne kadar başarılı olacak?

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir