Anasayfa > Teknoloji Haberleri > IGG’den Tüm Çalışanlarına Pandemi Dönemi İçin Destek Primi Girişimi!
igg

IGG’den Tüm Çalışanlarına Pandemi Dönemi İçin Destek Primi Girişimi!

Pandemi süresince ülkeler vatandaşlarına destek olurken firmalar da çalışanları için birçok adım atıyor. Bu konudaki son haber ise IGG’den geliyor. Singapurlu oyun firması olan ve mobil oyun dünyasında birçok global başarıya imza atmış I Got Games de pandemi döneminde tüm çalışanlarının yanında olmayı sürdürüyor. Global oyun firması, tüm ofislerindeki çalışanlarının maaşına ek olarak 800$ destek primi verme kararı aldığını duyurdu.

Lords Mobile, Fetih: Altın Çağ gibi oyunların yapımcısı olarak dünya çapında önemli işlere imza atan IGG, global oyun firması olmanın getirdiği sorumluluğun farkında olduğunu bir kez daha aldığı bu önemli kararla gösteriyor. Firma, tüm ofislerinde yer alan çalışanlarının en büyük yatırımı olduğunu göstermek için etkili bir adım atıyor. Tüm dünyanın içinde bulunduğu zorlu pandemi süresince çalışanlarının maaşlarına ek olarak 800$ değerinde destek primi veriyor.

Geçtiğimiz yıl dünyayı kasıp kavuran, aşı çalışmalarıyla normale geri dönmek adına adımlar atılan Covid-19 herkesin karşısında olan bir düşman haline geldi. IGG, bu tüm dünyaya meydan okuyan düşmana karşı çalışanlarını yalnız bırakmayacağını göstermek için çalışmalarını sürdürüyor. Dünya bazında sürdürdüğü başarılı projelerinin devamında çalışanlarının yanında olduğunu belli etmek ve onlara motivasyon kaynağı vermek adına bu döneme uygun yeni alternatifler geliştiriyor.

IGG tüm çalışanlarına sesleniyor: “Birlikte Güçlüyüz!”

Mobil oyun geliştiricisi ve yayıncısı IGG, güçlü global varlığını sürdürmek ve uluslararası müşteri kitlesine daha yakından seslenebilmek için birçok ülkede bünyesine yeni takım arkadaşları katmayı sürdürüyor. Merkezi Singapur’da olan firmanın, ABD, Çin, Kanada, Japonya, Güney Kore, Tayland, Filipinler, BAE, Endonezya, Brezilya, Türkiye, Beyaz Rusya, İtalya, İspanya gibi yerlerde bölge ofisleri bulunuyor.

Başarılı projeleri ile büyük beğeni toplayan ve prestijli ödüllere sahip olan mobil oyun firması bu başarının arkasındaki en büyük etkenin çalışanlarının olduğunu göstermeyi hiçbir zaman ihmal etmiyor. Sağladığı iyi koşulların yanı sıra, sadece iyi günde değil kötü günde de çalışanlarının yanında olduğunu belirtmek için destek primi girişiminin başladığının altını çiziyor. 2020 yılında güncellenen istatistikler kapsamında dünya çapında 720 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan IGG, aylık 30 milyon üzerinde olan aylık aktif kullanıcısına en etkili performansı sağlamak için çalışanlarını motive ederek onlarla güçlerini birleştiriyor. Birbirinden farklı birçok başarılı geri dönüş almış mobil oyunla global bazda kendine ait bir evren yaratan IGG, çalışanlarını bu evrenin en güçlü karakterleri olarak tanımlıyor.

IGG ve başarılı girişimleriyle ilgili daha fazla bilgiye resmi internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir