Anasayfa > Teknoloji Haberleri > Spotify Zam Haberi İle Kullanıcıları Üzdü

Spotify Zam Haberi İle Kullanıcıları Üzdü

Ülkemizde ve dünyada milyonlarca kullanıcıya ulaşmış olan Spotify zam haberi ile birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattı. Detaylar haberimizde.

Dünyanın en çok kullanılan müzik uygulaması Spotify paketlerine uyguladığı zam haberi ile gündemde. Önümüzdeki yılın Ocak ayından itibaren geçerli olacak zamlar şimdiden birçok kişinin popüler platformu terk etmesine ve alternatiflere yönelmesine sebep olacak gibi. Yeni fiyatlar mevcut kullanıcılara mail yoluyla haber verilirken Spotify zam oranları henüz resmi hesapları üzerinden ve internet sitesinden paylaşılmadı.

Spotify zam
Yeni zamlar ile birlikte 6,99 TL olan öğrenci paketi 8,99 TL, bireysel paket 13,99 TL yerine 17,99 TL, aile paketi 20,99 TL yerine 26,99 TL ve yıllık üyelik ücreti ise 167,85 TL yerine 215,85 TL oldu.

Paket fiyatlarına gelen bu zam sonrası kullanıcılar ise Apple Müzik ve Youtube Müzik gibi çeşitli alternatiflere daha şimdiden yönelmeye başladılar. Spotify uzunca bir süredir popüler bazı şarkıları bünyesinde barındırmadığı sebebi ile de eleştiri oklarının hedefindeydi. Bu adım ile birlikte çoğu kullanıcı için bardak taştı ve kullanıcıların yeni alternatiflere yönelmelerinin önü açıldı. Bakalım önümüzdeki süreçte bu zammın ne gibi etkilerini göreceğiz?

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir Yorum

  1. Vallahi çok ayıp yav, ben de kartı kapatıyodum spotify gidiyor diye üzülüyodum, artık kaçak dinleme vakti gelmiş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir