Anasayfa > Sanat Haberleri > Fantastik Canavarlar 3 Kastı ve Çekim Yerleri Belli Oldu

Fantastik Canavarlar 3 Kastı ve Çekim Yerleri Belli Oldu

Fantastik Canavarlar 3 yolda ve 2021 yılında bizimle olacak. Filmin oyuncuları ve çekim yerleri hakkında da gelişmeler var.

Merak eden okurlarımız için öncelikle filmin çıkış tarihini belirtelim. 2021 yılının Kasım 12’sinde vizyonlarda seyircisiyle buluşacak olan Fantastik Canavarlar 3, 2020 yılında kamera karşısına geçecek ve çekimleri başlayacak. Filmin çekim yerleri arasında ise Brezilya oldukça dikkat çekiyor diyebiliriz. Brezilyanın yanı sıra New York’un yeniden listede olduğunu da belirtmek lazım. Yani film oldukça karışık bir coğrafyada çekilerek bizimle buluşacak.

Fantastik Canavarlar 3, beş filmlik serinin ve bu maceranın ortanca çocuğu olacak. İlk film güzel yorumlar almış olsa da serinin bir önceki eseri eleştirilerin odağı olmuştu. Bakalım yeni film kendini sıyırıp zincire güçlü bir parça olabilecek mi? J.K Rowling‘in yeni filme oldukça güvendiğini de belirtmek lazım. Gerçi yazarın bu bağlamdaki sözüne ne kadar güvenebileceğimizi de pek bilemiyoruz. Çünkü önemli edebiyat ve sinema eleştirmenleri tarafından güzel bir evreni sündürmekle suçlandığı da aşikar.

Fantastik Canavarlar 3 Oyuncuları

Film yine Profesör Eulalie ‘Lally’ Hicks üzerine odaklanacak gibi duruyor. Rolü ise yine Jessica Williams üstlenecek. Henüz çekimleri dahi başlamamış olduğu için kadroda pek bir değişiklik yok gibi duruyor. Yani Jude Law’ı Albus’un rolü ile göreceğiz ve başrol oyuncumuz için de bir farklılık söz konusu değil. Filmin IMDB sayfasında ise Johnny Depp yeniden rol sahibi olarak eklenmiş durumda. Gellert Grindelwald karşımıza çıkacak oyuncunun bu filmdeki performansını da merak ediyoruz desek yalan olmaz.

Filmle ilgili gelebilecek gelişmeler için Sinema Haberleri kategorimizi takibe almayı unutmayın.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir