Anasayfa > Sanat Haberleri > Friends Dizisi Bir Bölümlüğüne Geri Dönüyor

Friends Dizisi Bir Bölümlüğüne Geri Dönüyor

Friends 90’ların en popüler sitcom dizilerinden birisiydi. Şimdilerde bu 15 senelik seri dizi oyuncularının yeniden bir araya gelmesiyle son bir bölüm için geri dönecek. Detaylar haberimizde.

Friends Reunion Yolda! Evet yanlış duymadınız, görünen o ki Friends oyuncuları tekrardan bizim için burada olacak. Açıklamaya göre HBO Max ile yapılmış anlaşma 2020 yılında özel bölüm olarak karşımıza çıkacak diye düşünülüyor. Bu açıklamadan önce Jennifer Aniston ilk Ellen sonrasında the Late Show with Stephen Colbert‘te bir şeyler olduğunu doğrulamıştı. Stephen ile yaptığı röportajda ”Bir şey olmasını çok isteriz, ama o bir şeyin ne olduğunu bilmiyoruz. Sadece deniyoruz, üzerinde çalışıyoruz.” demişti.

Tabii bu bile bizi heyecanlandırmaya yeterli çünkü 15 yıl önce final yapmış kült bir diziden bahsediyoruz. Bir sürü film olarak geri dönecek, geri dönüyorlar diye yalan haberlere maruz kalmıştık ve uzun bi aradan sonra ilk defa bu kadar resmi bir açıklama geldi. Böylece Friends hayranlarının heyecanı da körüklenmiş oldu.

Friends

Umalım ki yüzümüzü güldürecek, belki de nostaljiden ağlatacak bir bölüm olsun ki 15 yıllık özlemi az da olsa giderebilelim. Olası bir Friends Reunion haberi için Jennifer Aniston‘ın son zamanlarda açtığı ve en kısa sürede 1 milyon takipçiye ulaşarak rekor kıran instagram hesabını takip etmenizi öneririm.

-Sosyal medya editörümüz Asude Rana Hayırlıoğlu‘na özel teşekkürlerimizle.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir