Anasayfa > Sanat Haberleri > Joker 2 İçin Görüşmeler Başladı

Joker 2 İçin Görüşmeler Başladı

Vizyona girdiği günlerde büyük beğeni toplayan, bol gişesi ve tartışmalı yaş sınırı ile uzun süre gündeme oturan Joker filminin devamının gelip gelmeyeceği tartışma konusuydu. Hayranlar ikinci filmin gelmesi için dua ederken beklenen açıklama geldi. Joker 2 yolda!

Joker filmi henüz daha duyurulduğu gün bizi heyecanlandırmış, tüm sinemaseverlerin beklentisini arşa çıkarmıştı. Bu beklentiyi de hakkıyla karşılamış, adeta kucaklamıştı. Yaptığı 1 milyar gişe ile de sinema tarihine geçen bir başarıya imza atıldığı şüphesiz. E haliyle ortada böyle büyük bir başarı varken ve insanların da beğenileri kazanılmışken devamının gelmesi hepimizin beklentisi. Bu beklentiler de büyük ihtimalle ikinci bir Joker filmiyle cevaplanacak.

Joker 2 İçin Görüşmeler Başladı

Joaquin Phoenix Joker 2 İçin İstekli

Filmdeki performansıyla büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Joaquin Phoenix, geçtiğimiz ay yaptığı röportajda oldukça önemli açıklamalarda bulunmuştu. Phoenix, Joker’in devam filmi için oldukça istekli olduğunu, Joker karakterini bir kez daha canlandırmak istediğini belirtmişti. Filmin yönetmeni Todd Philips ile ilerde gerçekleştirilebilecek projeler hakkında görüşme halinde olduğunu biz sinemaseverlere duyurmuştu.

Todd Philips, Warner Bros Görüşmeleri

Ünlü yönetmenin Joker’in başarılı gişesi üzerine Warner Bros ile birtakım görüşmelere geçtiği ve yeni bir film için ısrarcı olduğu yabancı medya kuruluşlarının bazı iddiaları. Todd Philips‘in Warner Bros ile bir DC filminin daha çekim haklarına sahip olduğu bir sözleşme imzalandığı biliniyor. Bu nedenle bir devam filminin gelmesine yüksek ihtimalle bakılıyor. Warner Bros yetkililerinden henüz bir resmi açıklama gelmiş değil ancak yakın zamanda bu sessizlik bozulabilir.

Joker 2 İçin Görüşmeler Başladı

Sinema dünyasındaki en son gelişmelerden haberdar olmak için sinema haberleri kategorimize uğramayı unutmayın.

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyor, film izliyor, arada bir de kitap okuyorum. Naçizane yazdıkça hem bilgilendiriyorum hem kendimi geliştiriyorum. İlerde bu sektörde çalışmak birkaç hayalimden biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir