Anasayfa > Teknoloji Haberleri > Netflix Atiye Dizisi Fragmanını Yayınladı

Netflix Atiye Dizisi Fragmanını Yayınladı

Netflix ülkemizde ve dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir dizi platformu. Ülkemizde de çeşitli işlere imza atan Netflix Atiye dizisi için bir fragman yayınladı. Detaylar haberimizde.

Netflix dünya çapında yaptığı işler ile adından çokça söz ettiren platformlardan biri. Ülkemiz için de çekilen ve tüm dünyada yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinin ardından firma bir Türk dizisinin daha çekimi için kolları sıvadı. Üstelik firmanın ülkemizde çekmeyi planladığı diziler yalnız bununla da sınırlı değil. Aşk 101 dizisi için de geçtiğimiz günlerde kısa bir tanıtım yayınlanmıştı. Ancak şimdi konumuza geri dönelim Netflix Atiye dizisi fragmanı ile sizi baş başa bırakalım.

Dizinin başrolünü başarılı oyuncu Beren Saat üstlenecek. Beren Saat’in yanı sıra kadroda daha birçok usta isim de bulunuyor. Ozan Açıktan, Ali Taner Baltacı ve Gönenç Uyanık da yapımda yer alacak isimler arasında. Dizinin konusu ise hayli ilgi çekici. Ülkemizdeki bir kazı esnasında ortaya çıkan bir gizem sonrasında genç bir ressamın geçmişini aydınlatmaya çalışmasını izleyeceğiz.  Netflix‘in yayınlanacak ikinci Türk dizisi olan Atiye 27 Aralık tarihinde ekranlarda izleyiciler ile buluşacak.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir