Anasayfa > Sanat Haberleri > Netflix Dizisi Bir Başkadır Olumlu Eleştiriler Alıyor

Netflix Dizisi Bir Başkadır Olumlu Eleştiriler Alıyor

Ülkemizde çekilen yeni Netflix dizisi Bir Başkadır için yapılan eleştiriler oldukça olumlu. Galiba Netflix bu sefer işin üstesinden geldi.

Berkun Oya tarafından yazılan ve yönetilen dizinin başrolü olarak da Öykü Karayel’i görüyoruz. Dizi basında, sosyal medyada ve Ekşi Sözlük’te oldukça olumlu eleştiriler almayı başardı. Bu yönüyle Netflix’in ülkemizde çektiği dizi, genel kitle tarafından oldukça sevilen ilk iş oldu desek pek de yanılmış olmayız.

Ortalama 45 dakikalık süreleriyle 8 bölüm şeklinde yayınlanan dizi, platforma 18+ olarak eklendi. İçerikte ise kendine zarar verme etiketi bulunduğunu görebiliyoruz. Hem ülkemiz toplumuna güzel ve gerçekçi bir bakış yönlendirmesi, hem de psikolojileri iyi oyunculuklarla yansıtıyor olması olumlu eleştirilerin ana sebepleri arasında yer alıyor. Dizi farklı hayatları, farklı korkuları aralarındaki sınırları ortadan kaldırarak işliyor. Dizi için yayınlanan 2.5 dakikalık fragmanı sizinle paylaşalım. Belki başlamak için heveslenmenize vesile olmuş oluruz.

Bir Başkadır henüz ikinci sezon için onay almamış projeler arasında yer alıyor olsa da Netflix ülkemizde proje üretmeyi çok seviyor. Yani onaylanırsa şaşırmayacağımızı belirtelim.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir