Anasayfa > Sanat Haberleri > Penny Dreadful: City of Angels Fragmanı Yayınlandı

Penny Dreadful: City of Angels Fragmanı Yayınlandı

Sevilen dizinin devamı Penny Dreadful: City of Angels’ten muhteşem gözüken bir fragman yayınlandı. Dizi 26 Nisan’da seyircisiyle buluşuyor!

Penny Dreadful 19. ve 20. yüzyıl İngilteresi atmosferini harika yansıtan, fantastik temasında yoluna devam eden bir yapımdı. Dizinin spin-off yapımı ise bizi daha farklı bir ortama götürüyor. Artık ikinci dünya savaşının damarlarına kan pompalanmaya başlamış ve biz bu sefer İngiltere’de değil, ilk dizinin de final sezonunun bağlandığı Amerika’dayız. Spin-off aslına sadık kalarak fantastik ögeleri bizlere sunuyor olsa da değişen birçok şey var. Acaba eski kahramanlarımıza atıfta bulunulduğunu görebilecek miyiz?

Dizinin başrolünde Game of Thrones’tan tanıdığımız ve en az Eva Green kadar güvendiğimiz güzel oyuncu Natalie Dormer yer alıyor. Önceki dizinin ilk iki sezonunu düşününce yeni dizinin güzel olacağını düşünmemek oldukça güç. Zaten dizi yine orijinal Penny Dreadful’un da senaristliğini yapan John Logan tarafından yaratıldı. Bakalım bizleri neler bekliyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri heyecan uyandırıcı fragman ile baş başa bırakalım. Eğer Penny Dreadful: City of Angels fragmanı kadar güzel bir iş olmayı başarırsa bu sene kendisinden sıkça konuşmamıza sebep olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=ETy8virrvbU

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir