Anasayfa > Sanat Haberleri > The Witcher Dizisinden 3 Poster Yayınlandı!

The Witcher Dizisinden 3 Poster Yayınlandı!

Sevilen fantastik roman serisinin Netflix uyarlaması olan The Witcher dizisinden yepyeni 3 poster yayınlandı. Gerek bizlerin daha çok Supermen olarak tanıdığı Henry Cavill’in başrol oyuncusu olması ve büyük tartışmalara yol açan, ilginç cast seçimi ile dizi sık sık gündemimize oturuyor. Şimdi ise karşımızda 3 farklı karakteri barındıran 3 farklı The Witcher posteri var. 


3 Adet The Witcher Posteri, Resmi Twitter Hesabından Yayınlandı

Poster çalışmaları dizinin resmi Twitter hesabında tüm dünya ile paylaşıldı. Posterlerde cast seçimi ile bitmek bilmeyen tartışmalar doğuran, Yeneffer, bembeyaz saçları, masum bakışları ile Ciri ve olmazsa olmazımız, canavar avcısı Geralt bulunmakta. Söz konusu posterleri aşağıda görebilirsiniz.

The Witcher Dizisinden 3 Poster Yayınlandı!
Anya Chalotra
The Witcher Dizisinden 3 Poster Yayınlandı!
Henry Cavill
The Witcher Dizisinden 3 Poster Yayınlandı!
Freya Allan

Bu tür haberler ile bizlerin arşta olan beklentileri daha da artıyor. Çünkü Witcher romanının fantastik evreni oldukça geniş. Kitaplarla tanıdığımız bu evrenin genişliğini özellikle The Witcher 3: Wild Hunt olmak üzere serinin video oyunu üçlemesiyle iyice kavradık. Bekleyecek, seyredecek ve beklentileri karşılayacak mı göreceğiz.

Leh yazar Andrzej Sapkowski‘nin kaleminden çıkan popüler fantastik kitap serisinin dizi uyarlaması önümüzdeki haftalarda Netflix kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

Yabancı dizi dünyasındaki en son gelişmelerden haberdar olmak için yabancı dizi haberleri kategorimize uğramayı unutmayın!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyor, film izliyor, arada bir de kitap okuyorum. Naçizane yazdıkça hem bilgilendiriyorum hem kendimi geliştiriyorum. İlerde bu sektörde çalışmak birkaç hayalimden biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir