Anasayfa > Sanat Haberleri > Uncharted Filmi Sully Karakterini Buldu!

Uncharted Filmi Sully Karakterini Buldu!

Uncharted filmi hiç şüphesiz ki oyuncuların en çok beklediği yapımların başında geliyor. Merakla beklenen Uncharted filmi Sully karakterini oynayacak aktörü nihayet buldu! Detaylar haberimizde.

Zengin hikayesi, akıllıca tasarlanmış bölümleri ve üzerine düşünülerek oluşturulmuş karakterleri ile Uncharted oyun dünyasının en çok sevilen serilerinden biri konumunda. Bu kadar popülerliğin ardından yapım birçoğumuzu şaşırtmayacak şekilde sinema perdesinde de şansını denemeye hazırlanıyor. Duyurulduğu ilk günden bu yana özellikle de serinin hayranları başta olmak üzere oyuncular tarafından merakla beklenen filmin kadrosunda bir oyuncu daha yerini aldı. Uncharted filmi Sully için nihayet oyuncusunu da buldu!

Uncharted Filmi Sully

Ana karakterimiz olan Nathan Drake‘e akıl hocalığı ve zaman zaman neredeyse de babalık yapan Victor “Sully” Sullivan rolü için anlaşılan oyuncu Mark Wahlberg oldu. Oyun serisine aşina olanların hatırlayacağı biçimde Sully rolü hem hikayenin akışı, hem de başta Nathan Drake olmak üzere karakter gelişimleri açısından kilit rollerden biri. Sully karakterine hayat verecek olan Mark Wahlberg‘in ismi daha öncesinde Nathan Drake rolü için anılmıştı ancak oyuncu kadroda kendisine Sully olarak yer buldu.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir