Anasayfa > Teknoloji Haberleri > WhatsApp Gece Modu Yolda Mı? – Yeni Arka Planlar

WhatsApp Gece Modu Yolda Mı? – Yeni Arka Planlar

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp gece modu özelliğine yakın zamanda kavuşacak gibi gözüküyor. Detaylar haberimizde.

Son zamanlarda bütün uygulamalara yayılmaya başlayan ve çoğu kişinin mümkün oldukça kullandığı özellik gece modunun WhatsApp’e gelmesi uzun zamandır bekleniyordu. Böylesine popüler bir iletişim uygulamasının bu özellikten şu ana kadar mahrum kalması hataydı zaten. Son gelişmelere bakacak olursak bu mahrumiyetin giderilmesinin yüksek derecede olası olduğunu görüyoruz. Hayatımızı günden güne ele geçiren gece modunu neden bu kadar çok kullandığımızla ilgili bilgi edinmek isterseniz de şuraya alabiliriz sizleri.

whatsapp gece modu

Uygulamanın beta versiyonuna gelen yeni arka planlar, mevcut varsayılan arka planın siyah versiyonu olmuş. Bulunan bu veriler de WhatsApp gece modu için hazırlıkların başladığını ve hatta bitmek üzere olduğunu gösteriyor olabilir. Üstelik bir tane değil, iki tane yeni arka planımız var ve bu da büyük ihtimalle biri lacivert bazlı, diğeri de iyice kara olarak iki adet farklı renk temasının ekleneceğini işaret ediyor.

Elimizde olan bilgilere rağmen konuyla ilgili resmi bir açıklama olmadığı için kesin bir durumdan söz edemesek de bu bulguların gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Bakalım bütün uygulamalarda kullandığımız gece modunu en çok kullandığımız uygulamalardan biri, belki de en çok kullandığımız uygulama olan WhatsApp’te ne zaman kullanabileceğiz?

Konuyla ilgili düşüncelerinizi bizlerle belirtmekten çekinmeyin, en güncel teknoloji haberleri için bizi takipte kalabilirsiniz. İyi oyunlar 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir