Anasayfa > Sanat Haberleri > Yeni Batman Filmi İçin Alfred Belli Oldu

Yeni Batman Filmi İçin Alfred Belli Oldu

Batman karakterinde Robert Pattinson isimli oyuncuyu göreceğimiz yeni Batman filminin Alfred karakterini canlandıracak oyuncusu belli oldu.

Uzun bir süre önce yeni bir Batman filminin geleceği DC tarafından duyurulmuştu. DC film evreninin onuncu, Batman serisinin ise sekizinci filmi olacak yeni yapım için bazı karakterlerin oyuncuları duyurulmuştu. Bunlardan başlıcaları başrol Batman için Robert Pattinson, Catwoman için ise Zoë Kravitz isimleriydi. Bu isimlerin ardından ise yeni bir oyuncu daha belirlendi ve duyuruldu.

Yeni Batman’in Yeni Alfred’i: Andy Serkis

Alfred Andy Serkis

Batman filmlerinin kilit rollerinden biri olan ve Batman‘in sağ kolu görevindeki Alfred karakteri belli oldu. Daha önce Hobbit ve Marvel filmlerinden aşina olduğumuz Andy Serkis yeni Alfred olacak. Daha önce bu yönde söylentiler zaten çıkmıştı fakat kesinliği daha yeni belli oldu.

Ayrıca bir diğer söylenti olan Batman‘in düşmanlarından Penguen‘i, Colin Farrell isimli oyuncunun canlandıracağı söyleniyordu. Alfred söylentisinin doğru olması ve ateş olmayan yerden duman çıkmaz mantığıyla ilerlersek Penguen karakterinin oyuncusu da belli diyebiliriz! Tabii bunlar sadece söylenti, yani bu ismi kesin olarak aklınıza kazımayın.

Bu arada ufak bir bilgi verelim, Alfred rolü için seçilen Andy Serkis bu aralar Venom 2 filminin yönetmen koltuğunda oturduğundan yeni filmle ne kadar ilgilenebiliyor bilmiyoruz. Fakat kaliteli oyunculuğu ile bu durumu atlatacağını düşünmekteyiz. Umarız ki iki filmde başarılı olur ve bizlere kaliteli bir seyir yaşatır.

Zoe Kravitz‘in Catwoman, Paul Dano‘nun Riddler ve Jeffry Wright‘in Dedektif Gordon karakterlerini canlandıracağı belli olan yeni film The Batman‘in aksi bir durum olmadığı taktirde 2021 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Şimdiden bir erteleme olmamasını ve yeni Batman filminin, DC‘nin son yapımı Joker‘in başarısını yakalamasını umut ediyoruz. Ayrıca daha fazla blog ve piyasadan güncel haberler için sitemiziInstagram hesabımızı ve Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz. İyi günler!

 

Hakkında Baran Varlık

Baran Varlık, ufak yaşlardan beri oyun sektörü için yazarlık yapıyor. 2019 yılından beri Save Butonu için çalışıyor. 15 yaşında ve Blizzard'a bayılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir