Anasayfa > Sanat Haberleri > Yeniden Tasarlanan Sonic Ortaya Çıktı

Yeniden Tasarlanan Sonic Ortaya Çıktı

Retro oyunlar arasında unutulmaz bir yere sahip olan dünyanın en hızlı kirpisi Sonic bildiğiniz gibi yakın zamanda kendi solo filmine kavuşuyor. Ancak Sonic’in ilk fragmanının ardından hayranların tepkileri ile karşılaşmıştı. Bu tepkiler karşısında ise tasarımcılar Sonic’e yeni bir görünüm vermeyi seçtiler. Detaylar haberimizde.

Sonic the Hedhehog çoğumuzun çocukluğundan aşina olduğu bir oyun serisi. Hızlı koşan bu sevimli mavi kirpi yakın zamanda beyaz perde macerasına da atılmaya hazırlanıyor. Ancak filmin yayınlanan ilk fragmanından sonra hayranlar Sonic’in görünüşünden pek de memnun olmamışlardı. Böylece filmin yapımcıları hayranların sesine kulak vererek mavi kirpinin tasarımını baştan aşağı yenilemeye karar vermişlerdi.

Sonic‘in bu hayranlar tarafından tepki gören tasarımı internet üzerinde de bolca alay konusu oldu. Böylece filmin çıkış tarihini ertelemek pahasına yapımcılar tasarımın değişmesi yönünde karar verdiler ve çalışmalar başladı. Tail’s Channel adlı Twitter hesabından paylaşılan bir fotoğrafa göre ise Sonic’in yeni tasarımı ortaya çıkmış olabilir.

2020 yılında vizyona girmesi beklenen Sonic the Hedgehog filmi sevimli kirpinin ilk beyaz perde macerası olacak. Sonic karakteri Ben Schwartz tarafından seslendirilirken Sonic’in baş düşmanı olan Dr. Robotnik‘i ise ünlü oyuncu Jim Carrey canlandırıyor. Görselde yer alan Sonic tasarımı hayranların oyunlardan aşina olduğu görünüme çok daha yakın. Bakalım bu yeni tasarım hayranları mutlu etmek için yeterli olacak mı, bunu zaman gösterecek.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir