Anasayfa > Sanat Haberleri > A Quiet Place: Part 2 Fragmanı Yayınlandı

A Quiet Place: Part 2 Fragmanı Yayınlandı

Son yılların sevilen korku yapımlarından olan A Quiet Place’in devam filmi olan A Quiet Place: Part 2 fragmanı yayınlandı.

2018 yılında vizyona giren ve bizleri gerilim ve korkuya sonuna kadar doyuran başarılı yapım A Quiet Place‘den güzel haberler 2020 yılının ilk dakikalarında geldi. Başarılı yapım için bir devam filmi bekleyen hayranları sevindiren gelişme sosyal medyada da genellikle iyi tepkiler ile karşılandı. İlk filmin gerilim dolu atmosferini bizlere yine iliklerimize kadar hissettirmeye niyetli görünen A Quiet Place: Part 2 fragmanı ile sizleri baş başa bırakalım.

Fragmandan gördüğümüz kadarıyla ikinci film ilk filmin hikayeye nokta koyduğu yerden devam edecek. İlk filmdeki gelişmeleri de göz önünde bulundurursak ailenin işi bu devam filminde bir kat daha zor olacak gibi görünüyor. Yönetmen koltuğunda John Krasinski‘nin oturduğu filmde başrollerde ise Millicent Simmonds, Noah Jupe ve  Emily Blunt yer alacak. 2020 yılının Mart ayında izleyici ile buluşacak olacak olan A Quiet Place: Part 2 bakalım izleyicilerin beklentilerini karşılamayı başarabilecek mi?

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir