Anasayfa > Sanat Haberleri > Çarli’nin Melekleri filminden yeni fragman geldi

Çarli’nin Melekleri filminden yeni fragman geldi

Yeni nesil Çarli’nin Melekleri uyarlamasından yeni bir fragman daha yayınlandı!

2000 yapımlı sevilen aksiyon komedi filmi Çarli’nin Melekleri’nin yeni nesil uyarlamasının yapılacağı zaten bir süredir biliniyordu. 19 yıllık büyük bir aranın ardından çekilecek yeni filmle ilgili detaylar gelmeye devam ederken şimdi bir de yeni bir fragman geldi.

Melekler orijinal yapımda Drew Barrymore, Lucy Liu ve Cameron Diaz tarafından canlandırılmıştı. Bu defa Kristen Stewart, Naomi Scott ve Ella Balinska gibi güçlü isimlerin bulunduğu bir kadro meleklere hayat verecek. Sabina Wilson karakterini Stewart canlandırırken, Ella Balinska ise Jane Kano karakterine hayat verecek. Elena Houghlin karakterini ise yeni nesil Aladdin filminin Jasmines’si olan Scott canlandıracak. Filmin senarist ve yönetmen koltuğundaysa Elizabeth Banks oturuyor.

Filmin hikayesel olarak ilk filmin izlerini takip edeceği, fakat bunu günümüz şartlarına uygun olarak yapacağı da sahip olduğumuz bilgiler arsında. Ayrıca filmde İstanbul’dan sahnelerin yer alacağı da biliniyor. Bunların yanı sıra 15 Kasım 2019’da çıkış yapacak filmin oyuncu kadrosunda Elizabeth Banks, Sam Claflin, Noah Centineo, Djimon Hounsou, Jonathan Tucker, Robert Maaser ve Patrick Stewart gibi isimler de yer alıyor.

Eğer dilerseniz bu bağlantıya tıklayarak yeni fragmanı izleyebilirsiniz.

Fragmanına bakarak filmin bir hayli heyecanlı geçeceğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra yeni film tıpkı eskisi gibi mizahi bir havaya sahip olacak. Yeni filmin ne kadar iyi olacağını ve eskisinin yerini tutup tutamayacağını ise 15 Kasım’da öğreneceğiz.

Çarli’nin Melekleri filmiyle ilgili elimize geçen son bilgiler bu şekildeydi. Daha fazla sinema, teknoloji ve oyun haberi için sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Hakkında Onat Çakalcı

Tükettiklerimi paylaşmayı severim. Ağır Witcher ve Dune fanıyımdır. Öyle yazıyorum işte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir