Anasayfa > Sanat Haberleri > Game of Thrones Dizisi House of the Dragon Geliyor!

Game of Thrones Dizisi House of the Dragon Geliyor!

Game of Thrones hayranlarının evrene dair açlıklarını bastıracak ve Targaryen hanesini anlatacak olan House of the Dragon dizisi geliyor! Detaylar haberimizde.

HBO Netflix benzeri olan kendi çevrimiçi yayın platformlarında yayınlanacak olan House of the Dragon dizisini duyurdu. Game of Thrones boyunca neredeyse en çok merak edilen hane olan Targaryen hanesi üzerine odaklanacak olan dizi HBO Max üzerinden izleyiciler ile buluşacak. Dizi Game of Thrones boyunca konuk olduğumuz evrenin 300 yıl önceki halini anlatacak ve Targaryen hanesinin görkemli zamanlarından düşüşlerine kadar olan süreyi bizlere aktaracak.

Dizi için şimdilik elimizdeki bilgiler çok kısıtlı. Öncelikle dizinin yayınlanması planlanan platform olan HBO Max henüz yayın hayatına başlamış değil. 2020 yılının Mayıs ayında hizmete başlaması planlanan platformun üyelik ücreti ise 14,99 dolar olacak. Ülkemizdeki dolar kuru hesaba katıldığında bu fiyatın bizler için bir hayli tuzlu olduğu gerçeği de su götürmez bir biçimde ortaya çıkıyor. Bunun haricinde dizinin oyuncu kadrosu, yayın tarihi, kaç sezon ve kaç bölümden oluşacağı da henüz açıklanmış değil.

House of the Dragon
Game of Thrones hayranlarının daha şimdiden merakla beklediği House of the Dragon, George R.R Martin‘in kaleminden çıkmış olan Fire & Blood kitabından uyarlanacak. Targaryen hanesinin kökenleri haricinde Westeros‘un eski günlerde nasıl olduğunu, asıl dizinin bizlere gösterdiğinden 300 yıl önce bu topraklarda neler olup bittiğini ve diğer hanelerin de geçmişlerini bu dizi sayesinde öğreneceğiz. Bizler şimdiden oldukça heyecanlıyız, sizler de dizi hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir