Anasayfa > Sanat Haberleri > Green Lantern Dizi Olarak Ekranlara Gelecek!

Green Lantern Dizi Olarak Ekranlara Gelecek!

DC Comics’in önemli kahramanlarından olan Green Lantern dizi yolu ile ekranlarımıza konuk olmaya hazırlanıyor! Detaylar haberimizde.

Daha önce şimdilerde Deadpool olarak tanıdığımız Ryan Reynolds tarafından beyaz perdede hayat verilen ancak pek de başarılı olamayan Green Lantern dizi yolu ile şansını izleyici karşısında bir kez daha denemeye hazırlanıyor. Dizi HBO‘nun yeni yayın platformu olacak olan HBO Max bünyesinde çekilecek.

Yönetmen koltuğunda oturacak olan isim ise bu işlerde uzman bir isim. Bu görevi üstlenecek olan Greg Berlanti daha önce Arrow, Flash, Titans, Batwoman ve Legends of Tomorrow gibi çoğunlukla sevilen işlere imza atmış bir isim. Dizinin senaryosu ise Green Lantern çizgi roman serisinin sevilen yazarı Geoff Johns‘un ellerinden çıkacak. Johns‘un ayrıca bir Green Lantern filmi hakkında uzun zamandır çalıştığı da bilinenler arasında.

Age of Heroes
Hem HBO, hem de hayranlar dizi için bu kez çok umutlu. Greg Berlanti ve Geoff Johns gibi iki usta ismin ellerinden çıkacak dizi umarız ki daha önce sinema kanadında yaşanmış olan Green Lantern faciasının üstesinden gelebilir ve Green Lantern‘in imajını izleyici gözünde düzeltebilir.

Henüz yayın tarihi, oyuncu kadrosu ve bütçesi gibi detaylar açıklanmayan dizi için tahminimizce en erken yayın tarihi HBO Max‘in yayın hayatına başlayacağı 2020‘nin Mayıs ayı olacaktır. Bunun haricinde platformda daha birçok süper kahraman dizisi göreceğimiz de neredeyse kesin gibi.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir