Anasayfa > Sanat Haberleri > Keanu Reeves Hızlı ve Öfkeli Serisinde Mi Yer Alacak?

Keanu Reeves Hızlı ve Öfkeli Serisinde Mi Yer Alacak?

Matrix ile gönüllerimizde taht kuran, John Wick ile karizma kavramının tanımını tekrar yapan ve son olarak Cyberpunk 2077 ile oyun dünyasına adım atmaya hazırlanan Keanu Reeves, Hızlı ve Öfkeli serisinde yer alacak olabilir! Konu ile ilgili detaylar haberimizde.

Keanu Reeves gerek oyunculuğu, gerekse de özel yaşamı ile özellikle de son zamanlarda sürekli gündemde olan bir isim. Ünlü oyuncunun adı şimdilerde ise Hızlı ve Öfkeli serisi ile yan yana anılıyor. Hızlı ve Öfkeli serisinin yapımcıları birkaç kez daha ünlü oyuncunun radarlarında olduğunun sinyallerini vermişlerdi ancak işler hiç şimdi olduğu kadar ciddi görünmemişti.

keanu reeves hızlı ve öfkeli
Hızlı ve Öfkeli serisinin yazarlarından biri olan ve aynı zamanda da yapımcı koltuğunda oturan Chris Morgan, Keanu Reeves ile görüşmeler yürüttüklerini açıkladı. Ünlü oyuncu ile seride yer alması için müzakerelere başladıklarını söyleyen Morgan ünlü oyuncuyu uzun zamandır Hızlı ve Öfkeli dünyası içerisinde görmeyi istediğini söyledi. Müzakerelerin en zor kısmının ortak bir tarih belirlemek ve birlikte en iyisini ortaya koymak isteği olduğunu söyleyen yapımcı, yıldız oyuncuyu seriye dahil etmenin de en büyük dileklerinden biri olduğunu söyledi.

Motor sporları ile de yakından ilgilenen oyuncu, Hızlı ve Öfkeli serisi için hiç de fena bir seçim gibi görünmüyor. Bakalım Keanu Reeves ve Vin Diesel ikilisini aynı projede birlikte izlemek gibi bir şansı elde edebilecek miyiz?

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir