Anasayfa > Sanat Haberleri > Vin Diesel’li Bloodshot Fragmanı Yayınlandı!

Vin Diesel’li Bloodshot Fragmanı Yayınlandı!

Özellikle de Hızlı ve Öfkeli serisindeki performansı ile büyük bir hayran kitlesi edinen Vin Diesel’in yeni filmi Bloodshot için ilk fragman yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Aksiyon doyacağımız film iyi örneklerini görmeye hasret kaldığımız fantastik macera türünde olacak. Filmde Vin Diesel tarafından canlandırılacak olan Ray Garrison karakterinin hikayesini göreceğiz. Özellikle görsel efekt kullanımı konusunda çıtayı bir hayli yükselten filmde başarılı bir askeri canlandıran Vin Diesel öldükten sonra bilim insanları tarafından hayat döndürüldüğünde bir takım insanüstü güçler de edinmiş şekilde yeni hayatına gözlerini açar. Eşi ile birlikte vahşice öldürüldükten sonra kimliklerini gizli tutan bir grup bilim insanı tarafından hayata döndürülen Ray Garrison nasıl öldürüldüğünün arkasındaki sır perdesini aralamaya ve hem kendisinin hem de eşinin intikamını almaya çalışacak.

blood shot vin diesel

Son günlerin olay yaratan filmi Joker gibi DC Comics evreninden uyarlanan bir hikaye olan Bloodshot 21 Şubat 2020 tarihinde izleyiciler ile buluşacak. Film şimdiden özellikle de görsel efekt kalitesi ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Bakalım film görsel efektleri ile olduğu kadar konusu ve işlenişi ile de kendinden bahsettirmeyi başarabilecek mi? Lafı daha fazla uzatmadan sizi filmin fragmanı ile baş başa bırakalım.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir