Anasayfa > Sanat Haberleri > Neil Patrick Harris Matrix 4 Kadrosuna Katıldı!

Neil Patrick Harris Matrix 4 Kadrosuna Katıldı!

Özellikle de How I Met Your Mother’da gösterdiği performans ile gönüllerimizde taht kuran Neil Patrick Harris Matrix 4’ün oyuncu kadrosuna katıldı! Detaylar haberimizde!

Bu yılın şüphesiz en büyük sinema haberlerinden birisi efsane bilim kurgu filmi Matrix‘e bir devam filmi geleceğiydi. İlk 3 filmin yönetmenlerinden olan Lana Wachowski tarafından çekilecek filmde yine ilk üçlemeden tanıdığımız Keanu Reeves Neo, Carrie-Anne Moss ise Trinity olarak karşımıza çıkacaklar. Buna ek olarak şu an için filmde yer alacağı kesinleşen oyuncular arasında Aquaman‘den tanıdığımız  Yahya Abdul-Mateen de var.

matrix 4
Oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye devam ederken filmin kadrosuna bir yıldızın daha katıldı. Başarılı oyuncu Neil Patrick Harris Matrix 4‘ün kadrosuna katıldı. Ancak şu an için hangi rol ile karşımıza çıkacak belli değil. Biz kendisini başta How I Met Your Mother olmak üzere komedi ve sit-com projelerinde görmeye alışık olsak da başarılı oyuncu Gone Girl‘de gösterdiği performans ile de oldukça beğeni toplamıştı.

Proje hakkında şu an için kesinleşmiş bir vizyon tarihi yok. Ancak 2020 yılının son ayları yada 2021 kışında filmi görebilmemiz kuvvetle muhtemel.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir