Anasayfa > Sanat Haberleri > Ryan Reynolds Deadpool 3 İçin Açıklamalarda Bulundu

Ryan Reynolds Deadpool 3 İçin Açıklamalarda Bulundu

Marvel evreninin en aykırı karakterlerinden olan Deadpool 3. filmi ile tekrar sinema perdesinde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor! Ryan Reynolds Deadpool 3 için bazı önemli açıklamalar yaparak bizleri heyecanlandırdı. Detaylar haberimizde. 

Marvel Sinematik Evreni‘ne dahil edilmesi ile birlikte hatırı sayılır bir hayran kitlesine de kavuşan Deadpool birçok kişinin favori süper kahramanı olmuş durumda. Sarkastik mizah anlayışı, aykırı tavırları ve deliliği ile kendini hayranlara sevdirmekte hiç de zorlanmayan Deadpool 3. filmi ile çok yakında dönüyor! Şu ana kadar 2 film ile beyaz perdeye konuk olan karakterin gelecek filmi konusunda açıklamalarda bulunan başrol Ryan Reynolds hayranları heyecanlandırmayı başardı.

Ryan Reynolds Deadpool 3

Disney‘in yeni bir Deadpool filmi için kolları sıvadığı bilgisini paylaşan Ryan Reynolds Deadpool 3 filmi için tüm ekibin sıkı bir çalışma içinde olduklarını söyledi. İlk iki filmin başarısı göz önünde bulundurulduğunda bir devam filminin seriye eklenmesi haliyle kaçınılmazdı, ancak Ryan Reynolds yaptığı bu iddialı açıklama ile hayranların beklentilerini de yükseltmiş oldu. Yeni Deadpool filminin vizyon tarihi, oyuncu kadrosu ve çekim detayları hakkında elimizde henüz resmi bir açıklama ise bulunmuyor.

Hatırlayacağınız üzere gişede başarıdan başarıya koşan film yapımcısını maddi olarak bir hayli mutlu da etmişti. Disney tarafından çekilecek yeni Deadpool filmi hayranların beklentilerini ne ölçüde karşılayacak bunu ise zaman gösterecek. Filmin Disney‘in ellerine emanet edilmesi sebebiyle bazı hayranlar ise filmin daha önce belirlenen yaş sınırının +18’den daha düşük olma olasılığı konusunda endişeliler.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir