Anasayfa > Sanat Haberleri > Scooby Doo’nun Animasyon Filmi Scoob Fragmanı Yayınlandı

Scooby Doo’nun Animasyon Filmi Scoob Fragmanı Yayınlandı

Scoob fragmanı yayınlandı. 90’larda fırtına estiren Scooby Doo’nun animasyon filmi Scoob 29 Mayıs 2020’de vizyona girecek.

Serinin son filmlerinden 2009‘da yayınlanan Scooby-Doo! Gizem Başlıyor ve ertesi sene gelen Scooby Doo: Göl Canavarının Laneti bizleri pek memnun edememişti. Seyirciyi memnun etmeyen filmler IMDB’de de 5 ve 5.4 skorlarıyla sınıfta kalmışlardı.

Bana göre bunun nedeni animasyon olarak alıştığımız ve sevdiğimiz filmlerin gerçek hayatta kurgulanmasıydı. Bazı hikayeler ve karakterler animasyon olarak sevilir ve beyazperdeye başka türlü aktartıldığında aynı hissiyatı yaratmaz. Bu anlamda görsel olarak oldukça başarılı görünen Scoob fragmanı umut verici.

Scoob fragmanına bakılırsa, yapım bir origin filmi olacak gibi görünüyor. Hem Scooby ve Shaggy nasıl tanıştılar hem de ekibe nasıl dahil oldular sorularının cevaplarını bu filmde alıyoruz. Filmin yönetmenliğini Tony Cervone üstleniyor. Ninja Kaplumbağalar, Şirinler ve Scooby Doo gibi her on senede kendini yenileyerek yeni jenerasyonlara tanıtan filmler arasında bu yapımın yeri ne olur bilemiyoruz. Ancak fragmanın içinde gördüğüm sevimli uzay robotları peluş oyuncaklarının yapılmasına pek bir uygun gibi göründüğünden (kıps kıps) kardeşlerin ve yeğenlerin ellerinden tutup bu filmi izleyecekmişiz gibi bir his var içimde.

Warner Bros son Lego filmlerinden bu yana doğru düzgün bir başarıya imza atamadığı için, Scoob!un başarılı olmasına çok ihtiyacı var. Stüdyonun, Marvel ve DC evrenlerinin yakaladığı başarıya ulaşmak istediği ve bu yönde adımlar attığı biliniyor.

Nostaljik anılarımızı, görsel kalitesine alıştığımız üç boyutlu grafiklerle yeniden yaşamak için sabırsızlanırken, sizleri şimdilik Türkçe Scoob fragmanı ile baş başa bırakalım. Bu arada belki Fantastik Canavarlar 3 gelişmelerini de okumak istersiniz.

Scoob fragmanı ve filmi ile ilgili güncel haberleri haber sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Scoob!’a gitmeyi düşünenler var mı?

Hakkında Ezgi Çetin

Ezgi Çetin bağımsız bir oyun geliştirici ve Savebutonu yazarıdır. 29 yaşında ve bir kedi annesidir. En sevdiği oyun Tetris.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir