Anasayfa > Sanat Haberleri > Star Wars The Mandalorian İçin Yeni Fragman!

Star Wars The Mandalorian İçin Yeni Fragman!

Hayranların merakla beklediği Star Wars The Mandalorian için yeni bir fragman yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Star Wars evreninin ne kadar geniş ve detaylı olduğunu anlatmaya gerek yok. Ülkemizde ve dünya genelinde milyonlarca hayranı bulunan seri filmleri, animasyon serileri, çizgi romanları, aksiyon figürleri ve diğer ürünleri ile başlı başına kocaman bir endüstri haline gelmiş durumda. Hal böyle olunca evrenin yeni içerikler ile sürekli genişliyor olması da şaşırtıcı bir durum olmaktan çıkıyor.

Star Wars evrenine eklenecek en yeni halka ise hayranların sabırsızlıkla beklediği Star Wars The Mandalorian dizisi. Disney‘in yeni yayın platformu olan Disney+ bünyesinde yayınlanacak olan dizi için 30 saniyelik bir fragman yayınlandı. Dilerseniz öncelikle sizi fragman ile baş başa bırakıp sonrasında detaylara geçelim.

Dizi orijinal serinin sevilen filmlerinden olan 1983 tarihli Jedi’nin Dönüşü esnasında gerçekleşen olaylardan 5 yıl sonrasında geçecek. Özellikle orijinal serinin ruhunu yansıttığı gözlerden kaçmayan fragman diziye temkinli yaklaşan hayranların bile kalplerini kazanmış durumda. Disney böylelikle özellikle son yıllarda birbiri ardına gelen Star Wars filmlerinden memnun olmayan ve eski serinin ruhunu arayan hayranları tekrar kazanmaya çalışıyor gibi görünüyor.

Başrolünde Pedro Pascal‘ı izleyeceğimiz dizide ayrıca Ming-Na Wen, Bernard Bullen, Kyle Pacek ve Alexandra Manea gibi isimler de yer alıyor. 12 Kasım tarihinde Disney+ platformu üzerinde yayın hayatına başlayacak olan diziyi bizler de şimdiden merakla bekliyoruz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir