Anasayfa > Sanat Haberleri > The Mandalorian 2. Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

The Mandalorian 2. Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

Disney+ platformunun en iddialı dizilerinin başında gelen The Mandalorian 2. sezon için kesin bir tarihe kavuştu. Detaylar haberimizde.

Disney‘in ellerinden çıkan ve Star Wars evreninde geçen The Mandalorian dizisi hiç şüphesiz ki bu yılın en başarılı yapımlarından biri oldu. Hayatımıza Baby Yoda gibi bir figürü de sokan dizi hayranlar tarafından da oldukça sevildi ve olumlu eleştiriler ile karşılandı. Star Wars hayranlarının uzun süredir hasret kaldığı kalitedeki bir yapım olan Mandalorian 8 bölüm süren ilk sezon macerasının sonuna geldi. Henüz ilk sezon devam ederken başarısı ile 2. sezon onayını kapan diziden yeni sezon başlangıcına dair haber geldi.

Birçok hayran tarafından merakla beklenen haber dizinin yapımcılığı ve yönetmenliğini üstlenen isim Jon Favreau‘dan geldi. Resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile dizinin hayranlarına müjdeyi veren Favreau, The Mandalorian 2. sezon için çıkış tarihini 2020 yılı sonbaharı olarak duyurdu. Kısacası Disney+ platformunda yayınlanan başarılı yapım için bir süre daha beklememiz gerekecek. Bakalım The Mandalorian 2. sezonu ile izleyicilerin beklentilerini karşılayabilecek mi?

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir