Anasayfa > Sanat Haberleri > The Witcher Dizisinin Teması Belli Oldu!

The Witcher Dizisinin Teması Belli Oldu!

Uzun zamandır beklenen ve önümüzdeki ay çıkışını Netflix’ten yapacak olan The Witcher dizisinin asıl teması belli oldu. Detaylar haberimizde.

İyi bir oyun ve kitap serisi olan Witcher evreni bu defa da Amerikan dizileriyle karşımıza çıkıyor. Dizinin kimi kitlelerce skandal, kimi kitlelerce harika olduğu düşünülse de önümüzdeki ay kapı gibi karşımıza çıkacak. Hatta dizi Netflix yetkilileri tarafından sevilmişe benziyor, Netflix 2. sezonun iznini vermiş durumda.

Witcher

The Witcher dizininde bolca korku öğesi yer alacak!

Dizi karşımıza fantastik bir tür olarak çıkacak gibi gözüküyordu ancak dizi çalışanlarından görsel efekt tasarımcısı Julian Perry, dizinin içerisinde bolca korku öğesi bulunduğunu açıkladı.

Dizinin İlk 8 Bölümünün İsimleri Açıklandı

Daha önceki haberimizde dizinin kaç sezon olacağını belirtmiştik. Şimdi ise sizlerle The Witcher‘ın bölüm adlarını paylaşıyoruz.

  • Bölüm 2: Four Marks
  • Bölüm 3: Betrayer Moon
  • Bölüm 4: Of Banquets, Bastards and Burials
  • Bölüm 6: Rare Species
  • Bölüm 7: Before A Fall
  • Bölüm 8: Much More

İşte Witcher Temalı Dizinin Türü

Julian Perry aynı zamanda bu korku öğeleriyle beraber dizinin asıl türünün “psikolojik korku” olacağanı da ekledi. İçerisinde mutant insanlar, cadılar yaratıklar vs. bulunan Witcher evrenini baz alan bu dizi karşımıza korku türüyle çıkıyor. Witcher 3 Wild Hunt oyununun ve Geralt‘ın büyük büyük bir hayranı olarak diziyi büyük bir merak ve umutla bekliyorum. Şimdilik size iyi okumalar ve iyi oyunlar. 🙂

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir