Anasayfa > Sanat Haberleri > The Witcher Dizisinden Son Fragman Geldi!

The Witcher Dizisinden Son Fragman Geldi!

Bir Netflix orijinal yapımı olarak karşımıza çıkacak olan The Witcher için dizi çıkışını gerçekleştirmeden önce son fragman geldi. Detaylar haberimizde.

Çok satan aynı adlı kitap serisinden uyarlanacak olan The Witcher dizisinin hayranlar ile buluşması için sayılı günler kaldı. Merakla beklenen yapımın son fragmanı ise bugün itibari ile yayınlandı. Fragmanda Nilfgaard savaşını ve prenses Cirilla‘nın kaçarak Rivia’lı Geralt‘ı bulmak üzere yollara düşmesini görüyoruz. Ayrıca fragmanda daha önceden görüntüsü ile tartışmalara yol açmış olan Nilfgaard askerlerinin zırhlarını da ilk kez yakından görme fırsatımız oluyor.

20 Aralık tarihinde Netflix üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulacak olan dizi özellikle de serinin oyun uyarlamasının hayranları tarafından sıkı eleştirilere maruz bırakılmıştı. Oyunlarda gördükleri ve alıştıkları karakterleri benzer şekilde ekranda da görmek isteyen hayranlar dizinin oyuncu seçimi gibi unsurlarını oldukça ağır bir biçimde eleştirmişlerdi. Ancak yapımcılar dizinin oyun değil kitaptaki evrenden esinleneceğini söyleyerek eleştirilere cevap vermişlerdi. Bakalım karşımıza çıkmasına günler kalan ve merakla beklenen dizi beklentileri karşılayabilecek mi?

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir