Anasayfa > Sanat Haberleri > Vikings: Valhalla Netflix Yapımı Olarak Geliyor

Vikings: Valhalla Netflix Yapımı Olarak Geliyor

Sevilen İskandinav dizisi devam projesiyle yolda, Vikings: Valhalla Netflix tarafından yapımı üstlenilerek izleyicilerle buluşacak.

Vikingleri konu alan ve History Channel’ın en sevilen yapımlarından birisi olarak dizi tarihine adını yazdıran Vikings dizisinin devam projesi Netflix tarafından resmi olarak onaylandı ve İskandinav Mitolojisinde konumunu ‘Cennet’ olan Valhalla adıyla duyuruldu. Yeni dizi ile ilgili bildiklerimizi sizinle bu haberde detaylı olarak paylaşacağız.

Netflix Dizisi Vikings: Valhalla ile ilgili tüm bildiklerimiz

Dizinin 24 bölümden oluşacağından haberimiz oldu fakat bu 24 bölümün kaç sezona bölüneceğine dair bir bilgi henüz paylaşılmış değil. Bildiğiniz gibi Netflix için 24 bölümü tek sezonda izleyicilere sunmak pek de ihtimali olan bir durum değil. Özellikle kendi yapımlarında görülmemiş bir şey olacaktır. Yani muhtemelen 6, 8 ya da 12 bölümden oluşan sezonlar ile karşımıza çıkacaklar.

Vikings 6. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Dizi konu olarak ise hikaye döngüsünü tamamlamakta olan Vikings üzerine gitmeyecek. Finalini 6. sezonuyla yapacak olan diziden 100 yıl sonrasını konu alacak. Avrupa’da hayatta kalmaya çalışan kabileleri ve o dönemde isimlerini tüm coğrafyaya yaymayı başarmış büyük liderleri gösterecek.

Henüz oyuncu kadrosu ya da yayım tarihi ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Fakat muhtemelen ana dizinin final sezonunu tamamlaması ardından gelecek ‘hype’ ile adını daha çok duyacağız ve çok da sürmeden ekranlarda yerini alacağını söylemek hiç de uzak bir ihtimal değil.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir