Anasayfa > Sanat Haberleri > Witcher Dizisi İçin Yeni Görüntüler Yayınlandı!

Witcher Dizisi İçin Yeni Görüntüler Yayınlandı!

Witcher dizisi için neredeyse hepimizin merakla beklediği bir gerçek. Netflix tarafından yayınlanacak olan dizi için yeni görseller paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

Kitapları ve oyunları ile ciddi bir hayran kitlesine sahip olan efsane seri The Witcher bildiğiniz gibi Netflix tarafından dizi olarak da karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Henry Cavill‘i efsanevi Geralt of Rivia rolünde izleyeceğimiz yapım daha öncesinde setten sızdırılan görüntüleri ile oldukça konuşulmuştu. Çoğu hayranın hala bir miktar mesafeli olduğu Witcher dizisi için Netflix tarafından yeni görseller paylaşıldı.

Witcher dizisi
Dizi hayranların beklentilerini ne kadar karşılayacak şu an için tahmin etmek zor. Ancak Netflix‘in oldukça zorlu bir işe kollarını sıvadığını söylemek de hiç zor değil. Hem fantastik edebiyat, hem de oyun dünyası için oldukça önemli bir konumda olan seri için çekilecek dizi bizlere beklediklerimizin ne kadarını sunabilecek bunu ise zaman gösterecek.

Witcher dizisi

Paylaşılan görsellerde Geralt of Rivia, Yennefer, Roach ve henüz türünü bilmediğimiz bir yaratığı görüyoruz. Fotoğraflar özellikle çevre tasarımı ve kostümler konusunda oldukça gelişme katedildiğinin bir kanıtı niteliğinde. Dizi daha şimdiden bizlere görsel şölen yaşatma konusunda oldukça iddialı görünüyor. Bakalım aynı başarı hikaye anlatımı ve karakterler konusunda da sağlanabilecek mi?

Witcher dizisi

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir