Ev / Sanat Haberleri / Yeni Korku Filmi Antlers Fragmanı Karşınızda
antlers fragmanı

Yeni Korku Filmi Antlers Fragmanı Karşınızda

Başarılarıyla göz dolduran Del Toro, yeni bir korku filmiyle karşımıza çıkacak, Antlers isimli filmin yeni fragmanı yayınlandı.

Suyun Sesi ve Pasifik Savaşı gibi filmleriyle tanıdığımız Del Toro, aynı zamanda korku filmleriyle de oldukça haşır neşir bir yönetmen. Yönetmiş olduğu filmler arasında da birçok korku filminin yer alıyor olmasının asıl sebebi bu olsa gerek. Fakat Antlers’te Del Toro yapımcı rolünde yer alıyor ve yapımı Scott Cooper yönetiyor. Scott Cooper’ın daha önce yönettiği bir korku filmi yok, Del Toro gibi bir ismin neden ona güvendiğini fragmandan anlayabilirsiniz. Filmin konusunun üzerinde ise bir sır perdesi örtülü. Annesi fazlasıyla endişeli bir çocuk, polis soruşturması ve orman. Bildiğimiz ayrıntılar bunlardan ibaret.

Filmde gördüğümüz oyuncular arasında ise Star Wars‘dan aşina olduğumuz bir yüz olan Keri Russell yer alıyor. Filmin net bir çıkış tarihi olmamasına karşın, 2020 yılında perdelere çıkacağını biliyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu 2 dakikalık korku şöleniyle baş başa bırakalım dilerseniz. İşte karşınızda Antlers fragmanı.

Hakkında Eran Küçük

Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema öğrencisiyim, Hikaye > Grafik sempatizanıyım. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.