Anasayfa > Blog > Gelmiş Geçmiş En İyi Açık Dünya Oyunları

Gelmiş Geçmiş En İyi Açık Dünya Oyunları

-Death Stranding

”Bir Hideo Kojima oyunu” ibaresi bile bir oyunu sattırmak için tek başına yeterli, bunu çoğu oyuncu gibi biz de kabul ediyoruz. Oyun daha çıkışını gerçekleştirmedi, bunun da farkındayız ancak yayınlanan (ve neredeyse hiçbir şey anlamadığımız) fragmanlardan gördüğümüz kadarıyla bu oyun ef-sa-ne! Bir de oyunda yer alacak oyuncuları hesaba katacak olursak oyun şimdiden adını efsaneler arasına yazdırmaya aday görünüyor. Açık dünya oyunları için yeni bir devrim mi ufukta, hep birlikte göreceğiz.

-Mafia II

Tamam, Mafia serisinin her oyunu ayrı ayrı oldukça güzeller ancak Mafia II dendiği an seriyi neredeyse hiç bilmeyen oyuncuların kulağına çalınan birkaç şey elbette vardır. Bunların başında da muhtemelen oyunun sanat tasarımı, açık dünyanın sunmuş olduğu özgürlük hissi ve olay örgüsünün muazzam işlenişi geliyordur. Kısacası lütfen eski demeyin, bu oyuna bir şans verin. Pişman olmayacağınızı garanti ediyoruz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

3 Yorumlar

  1. Oyun oynamak artık lüks oldu , baktığım çoğu oyun pahalı.. Yine de emeğinize sağlık.

    • Merhaba Alper, öncelikle teşekkürler. Maalesef çok haklısın. İndirim dönemlerini takip ederek oyun almak çoğu zaman iyi bir çözüm oluyor bu konu hakkında.

  2. Elin kolunuza sağlık o kadar uğraşmışsınız değere saygı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir