Anasayfa > Blog > Gelmiş Geçmiş En İyi Açık Dünya Oyunları

Gelmiş Geçmiş En İyi Açık Dünya Oyunları

-Mad Max

Kıyamet sonrası teması oyun yapımcıları arasında bir hayli popüler, listemizdeki bu temaya sahip oyunların çokluğu da bunu açıkça kanıtlıyor. Ancak Mad Max bu temayı alıp öyle başarılı bir şekilde işlemiş ki bizlere yalnız şapka çıkartmak kalıyor. Artık araba demeye bile bin şahit isteyecek şekilde modifiye ettiğiniz aracınız ile uçsuz bucaksız çölde yol alırken tehlikenin bir an olsun ensenizden ayrılmayacağını unutmayın.

açık dünya oyunları

-Watch Dogs 2

Bu oyun hakkında bol bol konuşuldu, kimi GTA serisinin tahtına rakip gösterdi onu, kimi ise yerden yere vurdu. Hangi taraf haklı söylemek bize düşmez ancak bu oyunun iyi yaptığı bir şey varsa o da bir hacker olarak teknoloji ile donatılmış bir şehrin nimetlerinden nasıl en iyi şekilde yararlanılır konusunu oyuncuya harika bir şekilde vermesi. İnsanın en kısa yoldan bir telefon edinerek güvenlik kameralarından başlayıp, trafik ışıkları ve köprüler dahil her nesneyi hackleyesi geliyor. Fakat bir saniye, teknoloji henüz o kadar gelişmedi. 🙁

açık dünya oyunları

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

3 Yorumlar

  1. Oyun oynamak artık lüks oldu , baktığım çoğu oyun pahalı.. Yine de emeğinize sağlık.

    • Merhaba Alper, öncelikle teşekkürler. Maalesef çok haklısın. İndirim dönemlerini takip ederek oyun almak çoğu zaman iyi bir çözüm oluyor bu konu hakkında.

  2. Elin kolunuza sağlık o kadar uğraşmışsınız değere saygı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir