Anasayfa > Blog > Gelmiş Geçmiş En İyi Açık Dünya Oyunları

Gelmiş Geçmiş En İyi Açık Dünya Oyunları

-S.T.A.L.K.E.R Serisi

Toplamda 3 oyundan oluşan bu serinin her oyunu birbirinden güzel, her oyunu birbirinden keyifli. Bir anne nasıl evlatları arasında ayrım yapamaz ise biz de bu listeyi hazırlarken aynen o durum içerisinde bulduk kendimizi. Çernobil Nükleer Santrali ve çevresindeki Pripyat topraklarında geçen oyundaki o Sovyet havası, terk edilmişlik hissi, radyasyon korkusu ve gerilim öyle işliyor ki içinize, en yakın kaynaktan biraz iyot hapı alıp oyuna öyle devam etme ihtiyacı duyuyorsunuz. Açık dünya oyunları ve gerilim yan yana hiç bu kadar uyumlu olmamıştı.

açık dünya oyunları

-The Legend of Zelda: Breath of Wild

The Legend of Zelda serisi hayatına ilk başladığında geliştiriciler bu günleri tahmin edebilir miydi bilmiyoruz ancak bildiğimiz bir şey var. Bu oyun muazzam görünüyor! Pastel renk paletleri oyuna öyle güzel bir hava katmış ki çoğu zaman oyunda esen rüzgarı gerçekten saçlarınızda hissederek manzaraya bakarken bulacaksınız kendinizi. Ama PC sahibi iseniz dediğimiz şeyleri gerçekleştiremezsiniz, üzgünüz. 🙁

açık dünya oyunları

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

3 Yorumlar

  1. Oyun oynamak artık lüks oldu , baktığım çoğu oyun pahalı.. Yine de emeğinize sağlık.

    • Merhaba Alper, öncelikle teşekkürler. Maalesef çok haklısın. İndirim dönemlerini takip ederek oyun almak çoğu zaman iyi bir çözüm oluyor bu konu hakkında.

  2. Elin kolunuza sağlık o kadar uğraşmışsınız değere saygı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir