Anasayfa > Blog > Gelmiş Geçmiş En İyi Açık Dünya Oyunları

Gelmiş Geçmiş En İyi Açık Dünya Oyunları

-The Witcher 3: Wild Hunt

Dünyaca ünlü kitap serisinden oyun dünyasına transfer olan The Witcher serisi ilk oyunu ile aldığı övgüleri ikinci ve özellikle de son oyunda öyle başarılı bir şekilde işlemiş ki ortaya neredeyse bir sanat eseri çıkmış. Seçimlerinizin hayati önem taşıdığı oyunda hiç bir karakter de üstünkörü yaratılmamış. Canavarlardan müttefiklere kadar her karakterin sizi bir noktada etkileyebileceği bir hikayesi var. Bunun üzerine bir de dolu dolu bir açık dünya ve harika grafikler eklenince The Witcher 3: Wild Hunt için yalnızca oyun deyip geçmek az kalıyor.

-Red Dead Redemption 2

Çıkışını gerçekleştirdiği sene ödüle doymayan yapım bu sene PC platformu için de çıkışını gerçekleştirecek. Red Dead Redemption 2 kendinizi tam anlamıyla vahşi doğanın kucağına bırakabileceğiniz bir oyun. Dilerseniz sakin sakin at sürün, dilerseniz de oyunun görevlerini yaparak biraz aksiyon peşinde koşun. Ancak bu oyunda en huzurlu olduğunuzu sandığınız anda bile tamamen güvende değilsiniz, bizden söylemesi.

açık dünya oyunları

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

3 Yorumlar

  1. Oyun oynamak artık lüks oldu , baktığım çoğu oyun pahalı.. Yine de emeğinize sağlık.

    • Merhaba Alper, öncelikle teşekkürler. Maalesef çok haklısın. İndirim dönemlerini takip ederek oyun almak çoğu zaman iyi bir çözüm oluyor bu konu hakkında.

  2. Elin kolunuza sağlık o kadar uğraşmışsınız değere saygı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir