Anasayfa > Blog > Gelmiş Geçmiş En İyi Açık Dünya Oyunları

Gelmiş Geçmiş En İyi Açık Dünya Oyunları

-Horizon Zero Dawn

Kıyamet sonrası bir dünya, çökmüş bir medeniyetin kalıntıları ve hayatta kalmak amacı ile gerçekleştirdiğiniz eylemler… Tüm bunların üzerine bir de seyrine doyum olmayan çevre ve birbirinden dinamik oynanış mekanikleri eklenince Horizon Zero Dawn‘ı beğenmekten başka pek de seçeneğiniz kalmıyor. Tabi bir PlayStation 4 sahibiyseniz zira oyun PlayStation 4 için özel olarak hazırlandı.

açık dünya oyunları

-Fallout 4

Kıyamet sonrası bir dünya dedikten sonra Fallout‘u işin içine katmamak olmaz. Alternatif bir gerçeklikte geçen oyunda nükleer savaş sonrası insanlar yaşamlarını devam ettirebilmek için özel inşa ettikleri sığınaklarda yaşamaya başlamışlar. Dışarısı ile radyasyon yüzünden mutasyona uğramış çeşit çeşit hayvan ve insanlar ile dolu. Üstelik tehlikeler bunlarla da sınırlı değil. Her an başınıza ufak çaplı bir atom bombası atılabilir yada katil bir robot tarafından saldırıya uğrayabilirsiniz. Fallout dünyasına hoşgeldiniz, savaş asla değişmez.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

3 Yorumlar

  1. Oyun oynamak artık lüks oldu , baktığım çoğu oyun pahalı.. Yine de emeğinize sağlık.

    • Merhaba Alper, öncelikle teşekkürler. Maalesef çok haklısın. İndirim dönemlerini takip ederek oyun almak çoğu zaman iyi bir çözüm oluyor bu konu hakkında.

  2. Elin kolunuza sağlık o kadar uğraşmışsınız değere saygı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir