Anasayfa > Sanat Haberleri > Sex Education 3. Sezon Çekimleri Ertelendi

Sex Education 3. Sezon Çekimleri Ertelendi

Sex Education 3. sezon çekimleri coronavirüs sebebiyle ertelendi. Dizinin çekimleri Birleşik Krallık’taki karantina kaldırılınca devam edebilecek.

Devamını beklediğimiz ya da sezon ortasında kalan The Witcher ve Supernatural gibi yapımlara Sex Education da eklendi. Netflix’in sevilen gençlik yapımlarından Sex Education, pandemi nedeniyle çekimlerini ertelemek durumda kaldı. Mayıs ayında 3. sezon çekimlerine başlaması beklenen dizi, Birleşik Krallık’ın karantina süresini 3 hafta daha uzatması sebebiyle en az bu süre boyunca ertelenmiş oldu.

Sex Education sıradışı hikayesiyle izleyecinin dikkatini çekmişti. İlk sezonu oldukça beğenilen dizinin ikinci sezonu karışık eleştiriler almış ama genel olarak beğenilmişti. İkinci sezonu, birinci sezondan farklı olmakla birlikte olumlu değerlendiren izleyiciler ve eleştirmenlerin sesini Netflix de duymuş olacak ki dizi 3. sezon için onay almıştı.

Sex Education’ın Konusu Ne?

Sex education komedi-drama tarzında bir Birleşik Krallık yapımı. Asa Butterfield‘ın canlandırdığı Otis Milburn asosyal bir gençtir. Otis’in annesi, dizide Laurie Nunn tarafından canlandırılan bir seks terapistidir. Otis, gittiği lisedeki bir arkadaşıyla liseliler için bir seks terapisi kliniği kurar. 11 Ocak 2019’da yayınlanmaya başlayan Netflix serisi, 40 milyonun üzerinde izlenmeye sahip.

 

 

Hakkında Ezgi Çetin

Ezgi Çetin bağımsız bir oyun geliştirici ve Savebutonu yazarıdır. 29 yaşında ve bir kedi annesidir. En sevdiği oyun Tetris.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir